Just say no|22. díl

23. may 2014 at 19:32 | Aeven |  Just say no

Title: Just say no
Autor: Aeven
Part: 22.

Ahojky, omlouvám se, že tady od pondělka nic nebylo, ale měla jsem toho hodně a navíc jsem byla hrozně unavená. No co už, tady přidávám další díl Just say no.


Elena

"Eleno," zašeptal něžně. Přitáhl si mě k sobě, chvilka váhání, po které se naše rty setkaly, a já věděla, že ho miluju. Kol, Kol, můj Kol. Ach bože!

"Ne, ne, ne!" mlátila jsem sebou do všech stran a nahlas řvala. Rychle jsem otevřela oči…
Během sekundy u mě byl Stefan.
Podle všeho jsem si hověla na pohovce v Salvatorovic obýváku nevěděla jsem kdy nebo jak jsem se tam dostala, někdo mě musel po dokončení proměny v Moskvě asi omráčit. Elijah. On tam byl. A Kol mě zabil, teda předtím mi dal napít své krve. A teď je ze mě upír. A ležím tady na pohovce, jako bych byla nemocné dítě. Překvapil mě pocit naštvanosti.

"Eleno, donesl jsem ti další krev, chápu, že vracení vzpomínek po ovlivnění…"
"Vlastně nechápeš, dej to sem a zavolej Caroline," poručila jsem. Uvědomila jsem si, že jsem ho ani nepozdravila, prostě najednou mě ta jeho starostlivost vytáčela. Nepotřebovala jsem pochopení, nepotřebovala jsem o tom s nikým mluvit, nepotřebovala jsem ničí lítost. Měla jsem příšernou zlost na Kola, za to co mi provedl. Jak mě změnil.
"Hele jsi v pořádku?" vzal ode mě prázdný pytlíček, ve kterém před chvílí ještě byla krev. Potom se mě pokusil pohladit po tváři, ucukla jsem.
"Stefane, vážně cením si všeho, co se tady teď snažíš dělat, ale Bonnie už má skoro hotový můj prsten a…kde je ten náhrdelník!!?" vztekle jsem ze sebe skopla deku a začala si prohmatávat krk.
"Myslíš, tohle?" najednou tady byl Damon. Opíral se o dveře, celý v černém a mezi prsty držel náhrdelník po Kolově babičce. Podle kyselého výrazu ho sporýš v něm zřejmě trochu dráždil, ale vůbec si s tím nelámal hlavu. Šklebil se.
Přikývla jsem.
"To se zabavuje," pokrčil rameny.
"Děláte si srandu?" vprskla jsem v naštvaný smích a postavila se přímo před Stefana.
Bratři po sobě hodili nechápavý pohled. Co jako čekali? Že budu brečet, protože jsem upír? Cítila jsem se vážně skvěle, chtělo se mi létat, pít krev, nakupovat, tančit, cokoliv jen ne tady ležet a poslouchat rady do života a stížnosti.
"Hele to právě přišlo!" Do obýváku si to nakráčela Caroline s Bonnie v závěsu, prsten už byl zřejmě hotov.
"Co přišlo?" Stefan na ni upřel unavený pohled a natáhl se pro obálku, kterou mu podávala. Byla jsem rychlejší, vyškubla jsem to Caroline z rukou a otevřela to.

"Přidejte se dneska k Mikaelsonově rodině. V sedm večer. Tančení, pití, oslava." Četla jsem nahlas, a ústa se mi zvedala v úsměv.

"Co by tak asi mohli oslavovat?" ozval se Damon kysele.
"Nepřichází v úvahu, abychom šli, Elena by…" začal starostlivě Stefan.
"Hele já jsem stále tady!" upozornila jsem je.
"Fajn, ale vzhledem k tomu, že máš úplně vymytý mozek nějakými Kolovi čáry máry tě nemůžeme brát vážně," vysvětlil mi Damon. Vždy upřímný, vážně nevhodně upřímný.
"Tohle nebudu poslouchat, máš ten prsten?" otázala jsem se Bonnie.
Pokrčila rameny a podala mi stříbrný kroužek s modrým kamenem. Stefan ji probodával naštvaným pohledem.
"Díky, tak co půjdeme si na tu kalbu koupit šaty?"
"To rozhodně…" chtěl něco namítnou Stefan.
"Ticho už!" stočila jsem pohled zpět k Caroline a Bonnie.
"Sice se mi ta tvoje změna nelíbí, zníš skoro jako Katherine, ale vážně potřebuju něco nového, promiň Stefane…" usmála se Care.
"Fajn tak jdeme, Bonnie?"
Vesele jsem se zašklebila, prohrábla si vlasy a vyrazila k vchodovým dveřím, asi si budu muset sehnat byt, protože tady rozhodně bydlet nebudu. A musím najít Kola a něco mi říkalo, že to nebude vůbec těžké...

A tady poslední bonusové video. :D 


Comments

1 Laura Laura | Web | 23. may 2014 at 20:13 | React

To píšeš sama? Jestli jo, tak to máš krásně napsané :)

2 Mousie Mousie | Web | 24. may 2014 at 9:41 | React

:3 už mi to chybělo! pěkný dílek jako vždy .. těším se jak to bude dál :) .. jinak dnes snad článek :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama